TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Tca Peeling 100 Set 150 ₺

Tca Peeling 100

Tca Peeling 100Tca Peeling 100

Tca Peeling 100Tca Peeling 100

TCA Peeling 100   

Ameliyat İzleri, Dikiş İzleri ve Yanık İzleri İçin  Set : 150 TL  SATIN AL

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır.

Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 100 Saf oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Ameliyat izleri, Dikiş izleri, Yanık izleri için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir.

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. İz kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Ameliyat izleri, Dikiş izleri, Yanık izleri

tedavisinde kullanılan bir solüsyondur. Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

% 100 Tca Kimyasal Peeling Seti Saf oranda olduğu için seyreltilmemiştir, Derin soyma işlemi yapar, Kullanıldığı andan itibaren etki eder, sonlandırıcı solüsyon olmadan kullanılmamalıdır. Derin Peeling işleminde cildin dinlenme süresi 10 günden fazla imkan tanınır ise daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

Tca Peeling % 100 Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling 1 Şişe ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

TCA Peeling 100 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür. Ürün ismi : TCA % 100, Peeling 100, tca ameliyat izi olarak da aranmaktadır.

 Ameliyat izi silmeAmeliyat izi silme

 

 

 

 

 

 faça izi silme

 

 

Tca Kimyasal Peeling

tcapeeling