TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Sivilce Tedavisi

SİVİLCE TEDAVİSİ TCA % 25 PEELING SETİ

sivilce tedavisi 

 

Sivilce Tedavisi ve Sivilce İzleri için Tca Kimyasal Peeling seti.

Hasarlı cilt bölgesini yenileyerek işlem yapan % 25 TCA Peeling iz bırakmadan onarım gerçekleştirir.

Üzerinde açık yara bulunmayan iyileşmiş her cilt için uygundur.

Eski Sivilceler, Kırmızı Sivilceler ve Sivilce Çukurları’nın giderilmesinde etkili bir Solüsyondur. Cilt Doktorları ve Dermatologlar tarafından kullanılmaktadır.

Damlalıklı şişe içinde bulunan TCA rahat uygulama yapılabilmesi için idealdir. Ciltte kızarıklık oluşmaması için Onarıcı Krem ve Sonlandırıcı solüsyon ile uygulama yapıldığında her hangi bir yanma, aşırı kızarıklık yapmaz. 

Özellikle Büyük sivilce tedavisinde için % 25 oranında TCA solüsyonu tercih edilmektedir.

Genellikle 10 gün ara ile kullanılmaktadır ikinci uygulamadan iz kalmamaktadır, çok derin ve büyük sivilce izleri için solüsyon tamamen bitene kadar kullanılması gerekebilir.  Türkçe Kullanma kılavuzu set içerisinde yer almaktadır.

TCA Kimyasal Peeling % 25 Set içerisinde : 30 ml Damlalıklı şişe TCA , 100 ml Vitamin C Onarıcı Krem, 100 ml Sonlandırıcı Temizleme Solüsyonu, Temizleme mendilleri ve uygulama aparatları bulunmaktadır. Kendi kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Sivilceli bölge ve sivilce çukurlarını yok etmek için cildin üst tabakasını soyarak işlem yapan TCA Sivilce Peelingi ile kullanım talimatlarına uygun hareket edildiğinde sonuçtan memnun kalabilirsiniz.

Özellikle Yüz bölgesinde bulunan Sivilcelerin tedavisinde Cilt hekimleri tarafından tercih edilmektedir., Cildin havasız kalması ile oluşan vücut sivilcelerinde daha kısa sürede etki ettiği bilinmektedir.

 

Sivilce Tedavisi

sivilce tedavisi