TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Jilet İzi Silme

Jilet izi silme, TCA PEELING % 50

Jilet izi silmejilet izi silme

jilet izi silmejilet izi silme

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır. 

TCA Peeling % 50 Seti :   Jilet İzi silme

Hasarlı cilt bölgesini yenileyerek işlem yapan TCA Peeling iz bırakmadan onarım gerçekleştirir.

Üzerinde açık yara bulunmayan iyileşmiş her cilt için uygundur.

Jilet Kesikleri, Cam kesikleri, Eski izlerin giderilmesinde etkili bir Solüsyondur. Cilt Doktorları ve Dermatologlar tarafından kullanılmaktadır.

Damlalıklı şişe içinde bulunan TCA rahat uygulama yapılabilmesi için idealdir. Ciltte kızarıklık oluşmaması için Onarıcı Krem ve Sonlandırıcı solüsyon ile uygulama yapıldığında her hangi bir yanma, aşırı kızarıklık yapmaz. 

Özellikle Derin kesikler, büyük kesikler için % 50 oranında TCA solüsyonu tercih edilmektedir.

Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 50 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

jilet izi tedavisi, jilet izi silme, için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir. kullanma kılavuzuna uygun kullanıldığında jilet izleri tamamen silinmektedir

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. jilet izi kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde derin iz tedavisi, jilet izi tedavisinde kullanılan bir solüsyondur.

Derin jilet izleri, Kol jilet izleri, jilet kesikleri, Cam kesikleri, TCA Solüsyonu kullanılarak silinmektedir.

TCA Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Jilet izi silme, Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling  ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

jilet izi silme, TCA Peeling % 50 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

Üzerinde açık yara bulunmayan jilet izleri, kol jilet kesikleri, eski jilet izleri ve derin jilet izleri için tercih edilmektedir. Jilet kesiği cildi tahrip ettiği için yani izler genellikle derin olduğu için TCA nın bir kaç seans uygulaması ile cilt normal iz olmayan haline dönebilecektir. İlk uygulamada tüm izlerin tek seferde silinmesi mümkün değildir.

 

Genellikle 10 gün ara ile kullanılmaktadır ikinci uygulamadan iz kalmamaktadır, çok derin ve büyük kesik izleri için solüsyon tamamen bitene kadar kullanılması gerekebilir.  Türkçe Kullanma kılavuzu set içerisinde yer almaktadır.

TCA Kimyasal Peeling % 50 Set içerisinde : 30 ml Damlalıklı şişe TCA , 100 ml Vitamin C Onarıcı Krem, 100 ml Sonlandırıcı Temizleme Solüsyonu, Temizleme mendilleri ve uygulama aparatları bulunmaktadır. Kendi kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Kullanıcılar genellikler şu şekilde arama yapmaktadırlar: Jilet izi silme, Jilet izi, Jilet izi tedavisi, Jilet izleri için Peeling, Tca Jilet izi, Jilet izi nasıl geçer, Jilet izi nasıl tedavi edilir, Jilet izleri için krem, Koldaki Jilet izleri, Jilet kesikleri, Jilet yarası, jilet izleri ne iyi gelir, Jilet izi geçiren, jilet ve faça izleri, Jilet kesikleri Silmek için Tca Kimyasal Peeling seti.

 Ameliyat izi silmeAmeliyat izi silme

 

 

 

 

 

 faça izi silme

 

 

Jilet izi silme

jilet izi silme