TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Faça İzi Silme

Faça izi silme, TCA PEELING % 50

faça izi silme

faça izi silmefaça izi silme

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır. 

TCA Peeling % 50 Seti :   Faça İzi silme

Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 50 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Faça izi tedavisi, faça izi silme, için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir. kullanma kılavuzuna uygun kullanıldığında faça izleri tamamen silinmektedir

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. Faça İzi kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde derin iz tedavisi, faça izi tedavisinde kullanılan bir solüsyondur.

Derin faça izleri, Kol faça izleri, falçata izleri, Cam kesikleri, TCA Solüsyonu kullanılarak silinmektedir.

TCA Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Façe izi silme, Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling  ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

faça izi silme, TCA Peeling % 50 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

Kullanıcılar genellikle şu şekilde arama yapmaktadırlar: faça izi, faça izi geçer mi, faça izi geçiren, faça izi kremi, faça izi nasıl geçer, faça izi nasıl tedavi edilir, faça izi peeling, faça izi sildirme, faça izi silme, faça izi tca, faça izi tedavi, faça izi tedavisi, faça izleri için krem, faça izleri için Peeling, faça izlerine ne iyi gelir, faça kesikleri, faça ve faça izleri, faça yarası, Koldaki faça izleri, tca faça izi

 Ameliyat izi silmeAmeliyat izi silme

 

 

 

 

 

 faça izi silme

 

 

Faça izi silme

faça izi silme