TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

Ameliyat izi silme

Ameliyat izi silme

Ameliyat izi silmeAmeliyat izi silme

Ameliyat izi silmeAmeliyat izi silme

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır. 

TCA Peeling % 100 Seti :   

Ameliyat izi silme solüsyonu Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 100 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Ameliyat izi tedavisi, Ameliyat izi silme, için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir. kullanma kılavuzuna uygun kullanıldığında Ameliyat izleri tamamen silinmektedir

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. Ameliyat izi kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Ameliyat izi silme, iz tedavisinde kullanılan bir solüsyondur.

Derin Ameliyat izleri, Ameliyat dikiş izleri, % 100 TCA Solüsyonu kullanılarak silinmektedir.

TCA Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Ameliyat izi silme, Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling  ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

Ameliyat izi silme, TCA Peeling % 100 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

TCA Kimyasal Peeling % 100 Seti Kullanıcılar tarafından şu şekillerde de aranmaktadır: Ameliyat izi silme, Ameliyat izi sildirme, Ameliyat izi nasıl geçer, Ameliyat izi tedavisi, Ameliyat izleri tedavisi, Ameliyat dikiş izi, Ameliyat izleri geçer mi, Dikiş izi nasıl geçer.

 Ameliyat izi silmeAmeliyat izi silme

 

 

 

 

 

 faça izi silme

 

 

Ameliyat izi silme

ameliyat izi silme