Tca Peeling % 50, TCA KİMYASAL PEELING,

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır. TCA Peeling % 50 Seti :   Jilet İzleri ve Faça İzleri İçin
Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.
Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.
% 50 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.
Jilet izi giderme, Faça İzi silme için kullanılabilir. Genital bölgelerde ve yüz bölgesi hariç her alanda uygulanabilmektedir.
İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. İz kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.
Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Jilet izi tedavisi, faça izi tedavisinde kullanılan bir solüsyondur. Derin Jilet izleri, Kol jilet izleri, faça izleri, falçata izleri TCA Solüsyonu kullanılarak silinmektedir.
Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.
Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.
Kutulu set içerisinde :
30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling 1 Şişe ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.
Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.
TCA Peeling % 50 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.