TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

TCA Peeling % 30 Set

% 30 TCA, TCA PEELING % 30

TCA Peeling % 30TCA Peeling % 30

TCA Peeling % 30TCA Peeling % 30

TCA Peeling % 30 Seti :   Akne İzleri ve Kırışıklıklar İçin

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır.

Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 30 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Akne İzleri ve Kırışıklıklar için kullanılabilir. Genital bölgeler hariç her alanda uygulanabilmektedir.

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. İz kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

TCA Peeling % 30 Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Akne izi tedavisi, kırışıklıkları gidermek amaçlı  kullanılan bir solüsyondur.

Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Eski Akne izleri, Sivilce ve akne izleri gidermek için TCA % 30 solüsyonu kullanılabilir. Akne izleri Seti olarak tüm aparatları ile birlikte gönderilmektedir.

TCA Peeling % 30 Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling 1 Şişe ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

TCA Peeling % 30 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

 TCA Peeling % 30TCA Peeling % 30

 TCA Peeling % 30

 TCA Peeling % 30

 TCA Peeling % 30TCA Peeling % 30

 

 

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - tcapeeling