TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

TCA Peeling % 25 Set

TCA PEELING % 25

Sivilce PeelingiSivilce Peelingi

Sivilce PeelingiSivilce Peelingi

TCA Peeling % 25 Seti :   Sivilceler, Sivilce İzleri ve Sivilce Çukurları İçin

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır.

Sivilce Peelingi Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 25 Saf oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan düşük yoğunlukta cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Sivilceler, Sivilce çukuru, Sivilce Çukurları tedavisinde kullanılmaktadır. Genital bölgeler hariç her alanda uygulanabilmektedir.

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. Sivilce ya da Sivilce izi kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Yoğun Sivilce Çukuru, Sivilce izi

tedavisinde kullanılan bir solüsyondur. Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.
5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

% 25 Tca Kimyasal Peeling Seti Saf oranda olduğu için seyreltilmemiştir, yüzeysel soyma işlemi yapar, Kullanıldığı andan itibaren etki eder, sonlandırıcı solüsyon olmadan kullanılmamalıdır. Sivilce Peelingi işleminde cildin dinlenme süresi 10 günden fazla imkan tanınır ise daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

Sivilce Peelingi Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling 1 Şişe ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

Sivilce Peelingi % 25 Seti Siparişi için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

Başka yöntemler ile geçmeyen sivilceler, Sivilce izleri, sivilce çukurları için tercih edilmektedir. Sivilce izleri tamamen silindikten sonra TCA Sivilce Peelingini tekrar kullanmaya gerek yoktur.

 Sivilce PeelingiSivilce Peelingi

 Sivilce PeelingiSivilce Peelingi

 Sivilce Peelingi

 Sivilce Peelingi

 

 Sivilce Peelingi

 Sivilce Peelingi

 

 Sivilce PeelingiSivilce Peelingi

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - tcapeeling