TCA Kimyasal Peeling Türkiye Resmi Satış Sitesi

  • en
  • de
  • tr

TCA Peeling % 10 Set

 

TCA Peeling % 10 Seti :   Güneş Lekeleri ve Hafif Çilli Bölgeler İçin

TCA Kimyasal bir Asit çeşididir. TCA Kimyasal Peeling olarak bilinen bu asit çeşidinin farklı oranları ciltteki çeşitli sorunlar için kullanılmaktadır.

Cildin Epidermis tabakasını soyarak işlem yapan solüsyon uygulama yapılan bölgeyi tamamen yenilemektedir.

Kullanım sırasında kızarıklık ve ciltte soyulma yaptığından, yoğun problemli ve derin lekeli ciltler için tercih edilmektedir.

% 10 oranında seyreltilmiş oranda bulunan TCA Peeling seti 10 gün aralıklar ile kullanılan yüksek yoğunlukta yüzeysel cilt soyma işlemi yapan bir kimyasaldır.

Güneş Lekeleri, Hafif çilli bölgeler için kullanılabilir.  Her alanda uygulanabilmektedir.

İlk kullanımda ciltte hafif kızarıklık yaptıktan sonra iki gün içinde yüzeysel soyulma başlar ve uygulanan bölgede cilt kendini yeniler. İz kalmış ise 10 gün sonra tekrar uygulanabilir.

Dermotologlar tarafından Hastane ve kliniklerde Güneş Lekeleri, Hafif çilli bölgeler tedavisinde kullanılan bir solüsyondur. 

Açık yara bulunan ciltlerde cilt iyileşene kadar kullanılamaz.

Cildi alerjik hassas kişiler uzman Doktor tavsiyesi sonrası kullanabilir.

5 yıldır Ecza depomuz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

 

Tca Peeling % 10 Kutulu set içerisinde :

30 ml Ambalajında TCA Kimyasal Peeling 1 Şişe ve 100 ml Ambalajında 1 Şişe C vitaminli onarıcı krem ile 100 ml Ambalajında 1 Şişe Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Ayrıca Kullanım için gerekli olan aparatlar : uygulama pamukları disk pamuklar, spatula, temizleme mendilleri ve vinil eldiven kutu içerisinde yer almaktadır.

TCA Peeling % 10 Seti için Buradan Online Kredi Kartı ile Sipariş verebilirsiniz Dilerseniz gittigidiyor.com mağazamızdan ya da N11.com Mağazamızdan sipariş verebilmeniz mümkündür.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - tcapeeling