FAÇA İZİ SİLME TCA % 50 PEELING SETİ

faça izi silme Faça İzleri ve Jilet izleri Silmek için Tca Kimyasal Peeling seti.
Hasarlı cilt bölgesini yenileyerek işlem yapan TCA Peeling iz bırakmadan onarım gerçekleştirir.
Üzerinde açık yara bulunmayan iyileşmiş her cilt için uygundur.
Jilet Kesikleri, Faça Kesikleri, Cam kesikleri, Eski izlerin giderilmesinde etkili bir Solüsyondur. Cilt Doktorları ve Dermatologlar tarafından kullanılmaktadır.
Damlalıklı şişe içinde bulunan TCA rahat uygulama yapılabilmesi için idealdir. Ciltte kızarıklık oluşmaması için Onarıcı Krem ve Sonlandırıcı solüsyon ile uygulama yapıldığında her hangi bir yanma, aşırı kızarıklık yapmaz. 
Özellikle Derin kesikler, büyük kesikler için % 50 oranında TCA solüsyonu tercih edilmektedir.
Genellikle 10 gün ara ile kullanılmaktadır ikinci uygulamadan iz kalmamaktadır, çok derin ve büyük kesik izleri için solüsyon tamamen bitene kadar kullanılması gerekebilir.  Türkçe Kullanma kılavuzu set içerisinde yer almaktadır.
Faça izi silme TCA Kimyasal Peeling % 50 Seti içerisinde : 30 ml Damlalıklı şişe TCA , 100 ml Vitamin C Onarıcı Krem, 100 ml Sonlandırıcı Temizleme Solüsyonu, Temizleme mendilleri ve uygulama aparatları bulunmaktadır. Kendi kutusu içerisinde gönderilmektedir.
Faça izi silme seti ciltte derin soyma işlemi yaptığı için sık aralıklar ile kullanılamaz, genellikle 10 – 15 gün aralıklar ile uygulanan set ilk uygulamadan itibaren ciltte soyulma yaparak problemli bölgeyi yeniler. Pürüzsüz ve iz olmayan cilt meydana çıkana kadar belli aralıklar ile uygulama yapılması tavsiye edilir.