AMELİYAT iZİ SİLME SETİ % 100 TCA PEELİNG 

Ameliyat izleri ve Yanık izleri gidermek için TCA % 100 Peeling Seti kullanılabilir. Cildin iz olan bölgesine uygulanan TCA Solüsyonu Problemli tabakayı yüzeysel olarak soyar, Soyulan bölgede Sorunsuz Cilt tabakası meydana çıkar. Cilt Doktorları ve Dermatologlar tarafından kullanılmaktadır.
15 Gün aralıklar ile uygulanabilen Ameliyat izi silme Seti genellikle tek uygulamada izleri siler, Cilt üzerinde kalan küçük izler pigmentler var ise ikinci uygulama yapmak gereklidir. 
TCA % 100 Kimyasal Peeling Seti İçerisinde 30 ml. TCA Peeling Solüsyonu, 100 ml Vitamin C Onarıcı Krem ve 100 ml Sonlandırıcı temizleme solüsyonu ile Temizleme mendilleri bulunmaktadır.
Profesyonel kişilerin kullanımı için tasarlanmış olan TCA Peeling seti Kullanma talimatı kutu içerisinde yer almaktadır. Bireysel kullanımlarda oluşabilecek her türlü sonuçtan kişinin kendisi sorumludur.
Ameliyat izi silme Setini Cilt hastalığı bulunan kişiler ve Hamile bayanlar kullanamazlar.
Ameliyat izleri dikiş izleri ve derin kesik izleri tedavisinde tercih edilen TCA % 100 Kimyasal Peeling seti : Yanık izleri, eski yanık izleri ve yara izlerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.
Tca % 100 Oranında saf halde bulunduğundan derin soyma işlemi yapar, bu nedenle sık aralıklar ile uygulanamaz, Problemli yüzeye 15 gün aralıklar ile tekrar edilebilir. daha erken kullanım ciltte kabuk bağlama, tahriş gibi problemler oluşturabilir.